Aplikacja muzyczna
Źródło: pxhere.com

Po godzinach

Tidal Connect, czyli nowa funkcjonalność Tidala

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Popularna platforma muzyczno-rozrywkowa oferuje klientom nową funkcjonalność. Dzięki Tidal Connect będzie możliwe przesyłanie muzyki z chmury do wybranych urządzeń. Wszystko w jakości HiFi i dzięki użyciu aplikacji jako pilota.

Jakie korzyści otrzymamy?

Nowa funkcjonalność Tidala to przede wszystkim ułatwienie odbioru treści bez straty jakości. Klienci będą mogli odsłuchiwać ulubione piosenki na własnych urządzeniach, co będzie zwyczajnie wygodniejsze. Obsługa jest prosta i intuicyjna: trzeba jedynie wybrać opcję „Teraz Odtwarzane” w trakcie trwania utworu i w lewym dolnym rogu, dzięki selektorowi urządzeń, przesłać treść na urządzenie umożliwiające obsługę Tidal Connect. 

Tidal Connect ma być także jedyną aplikacją na rynku o takim działaniu, która obsługuje wysokiej jakości formaty HiFi. Chodzi między innymi o  Master Quality Authenticated i Dolby Atmos. Umożliwia więc tym samym cieszenie się nagraniami wysokiej jakości. Ciekawe, co na to pozostałe platformy strumieniowe?

o autorze

Artykuły

Zainteresowania, nie tylko naukowe, skupia na rozwoju gospodarczym. W tej perspektywie patrzy na nowe technologie, które niepostrzeżenie wkradają się do naszego życia, zmieniając je. Często na lepsze, ale czy zawsze? Ceni sobie te, które pomagają żyć z poszanowaniem środowiska. Lubi czytać, zajmować się zwierzętami i planować swój ogród.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *