O portalu

Arthur C. Clarke, angielski prozaik i pasjonat kosmonautyki, powiedział kiedyś, że „każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii”. I właśnie ten rodzaj magii fascynuje nas na co dzień.

Technologia to nie tylko gadżety rozrywkowe (choć je też kochamy!), które urozmaicają czas wolny. To także rozwiązania, które z powodzeniem możesz wdrożyć z korzyścią dla twojego biznesu. Jak dowiedzieć się o nich szybko i wygodnie? Czytaj Becomedia i bądź na bieżąco.

Redaktor naczelny

Dorota Wanat

Jeśli ktokolwiek uważa, że twórcze pisanie i nowoczesne technologie nie idą w parze – niech zapozna się z naszą redaktor naczelną. Choć to klasyczna humanistka, jest zafascynowana możliwościami, jakie daje automatyzacja procesów i rozwój VR. Prywatnie miłośniczka Nikoli Tesli, czyli człowieka, który wymyślił XXI wiek.

d.wanat@bluewhalepress.pl
Zobacz wpisy autora

Zespół

Justyna Dereń

Justyna Dereń

Miłośniczka gadżetów elektronicznych. W branży copywriterskiej działa od 2013 roku. Chętnie śledzi najnowsze trendy technologiczne. Lubi czytać recenzje laptopów i smartfonów.

Zobacz wpisy autora

Justyna Zajdel

Justyna Zajdel

Z wykształcenia socjolożka, z zawodu copywriterka, z pasji wolontariuszka Foodsharingu. Interesuje się kulinariami, popkulturą i nowymi technologiami.

Zobacz wpisy autora

Natalia Wróbel

Natalia Wróbel

Wirtuozka słowa pod każdym względem. Uwielbia zarówno pisać, jak i mówić. Przez kilkanaście lat zdobywała doświadczenie w lokalnych rozgłośniach radiowych, dziś skupia się na copywritingu i… tworzeniu własnej książki. Z wykształcenia politolog, z powołania turystka. W wolnych chwilach uwielbia podróżować, to też najbliższa jej sercu kategoria w pisaniu tekstów.

Zobacz wpisy autora

Kamil Michaluk

Kamil Michaluk

Zainteresowania, nie tylko naukowe, skupia na rozwoju gospodarczym. W tej perspektywie patrzy na nowe technologie, które niepostrzeżenie wkradają się do naszego życia, zmieniając je. Często na lepsze, ale czy zawsze? Ceni sobie te, które pomagają żyć z poszanowaniem środowiska. Lubi czytać, zajmować się zwierzętami i planować swój ogród.

Zobacz wpisy autora

Michał Urbaniak

Michał Urbaniak

Zapalony gadżeciarz. Trudno powiedzieć, jaki model telefonu ma obecnie, bo wciąż testuje coś nowego. Niepowetowaną stratą był dla niego koniec systemu BlackBerry. Wierzy jednak, że w równoległej rzeczywistości wciąż wychodzą jego nowe wersje.

Zobacz wpisy autora