O portalu

Arthur C. Clarke, angielski prozaik i pasjonat kosmonautyki, powiedział kiedyś, że „każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii”. I właśnie ten rodzaj magii fascynuje nas na co dzień.

Technologia to nie tylko gadżety rozrywkowe (choć je też kochamy!), które urozmaicają czas wolny. To także rozwiązania, które z powodzeniem możesz wdrożyć z korzyścią dla twojego biznesu. Jak dowiedzieć się o nich szybko i wygodnie? Czytaj Becomedia i bądź na bieżąco.

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół

Alina Jałowiecka

Alina Jałowiecka

Mimo, że przez większość czasu głowę ma w chmurach podczas górskich podróży lub filozoficznych rozważań, nogami stąpa twardo po ziemi i nie przejdzie obojętnie obok żadnych nowych doniesień z Doliny Krzemowej. Miłośniczka nauki i jej kreatywnego wykorzystania w technologii.

Zobacz wpisy autora

Justyna Zajdel

Justyna Zajdel

Z wykształcenia socjolożka, z zawodu copywriterka, z pasji wolontariuszka Foodsharingu. Interesuje się kulinariami, popkulturą i nowymi technologiami.

Zobacz wpisy autora

Kamil Michaluk

Kamil Michaluk

Zainteresowania, nie tylko naukowe, skupia na rozwoju gospodarczym. W tej perspektywie patrzy na nowe technologie, które niepostrzeżenie wkradają się do naszego życia, zmieniając je. Często na lepsze, ale czy zawsze? Ceni sobie te, które pomagają żyć z poszanowaniem środowiska. Lubi czytać, zajmować się zwierzętami i planować swój ogród.

Zobacz wpisy autora

Karolina Jakubiec

Karolina Jakubiec

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku zarządzanie informacją w nowych mediach. Rozwijające się media społecznościowe oraz zagadnienia związane z influencer marketingiem niejednokrotnie spędzają jej sen z powiek. Interesuje się nowinkami technologicznymi, które znajdują zastosowanie w biznesie.

Zobacz wpisy autora