Analiza mediów
(fot. Georgia de Lotz, źródło: unsplash.com)
AplikacjeTechnologia w biznesie

Co przyniosły nowości od Neticle?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Neticle to aplikacja służąca do analizy mediów. Pomaga w przeszukiwaniu wirtualnych treści, analizuje zebrane dane, a następnie wyciąga wnioski za pomocą algorytmów. Firma bazuje na informacjach nie tylko z witryn internetowych, ale także z różnych forów, artykułów czy postów w mediach społecznościowych.

Ostatnio pojawiła się trzecia wersja tego kultowego narzędzia, które zostało wzbogacone o nowe funkcje i powitało użytkowników znacznie prostszym interfejsem. 

Intuicyjna obsługa

Teraz, za pomocą jednego kliknięcia, będziesz w stanie dowiedzieć się, gdzie nastąpiła dynamika przepływu danych na temat Twojej działalności, otrzymasz wyjaśnienie oraz rzeczowe wnioski. Dzięki temu zrozumiesz wszystkie najnowsze trendy i to, jaki wpływ mają na Twoją firmę.

Wykresy biznesowe
(fot. Financial, źródło: unsplash.com)

Kolejnym udogodnieniem jest narzędzie dla przedsiębiorców, których firmy mają oddziały międzynarodowe. W prosty sposób możesz prześledzić wzmianki na swój temat w aż 19 językach. Zatem, na przykład, możemy prześledzić osobno reputację firmy w Polsce lub w Niemczech. Dodatkowo, wszelkie wiadomości lub wzmianki możesz przetłumaczyć jednym kliknięciem.

Reagowanie na bieżąco

Kolejne ciekawe udogodnienie to możliwość ustawienia biuletynów i podsumowań tak, aby zawsze były wysyłane w przetłumaczonym formacie. W ten sposób będziesz mógł nadzorować swoje międzynarodowe działania w czasie rzeczywistym.

Ostatnią nowością trzeciej wersji aplikacji jest możliwość eksportu danych w celu stworzenia własnego raportu w formatach: PNG, JPEG, XLSX, CSV lub SVG. Możesz też bezpośrednio korzystać z danych Neticle Media Intelligence w swoim panelu PowerBI, aby łączyć poufne informacje wewnętrzne z danymi z mediów, mediów społecznościowych i konkurencji.

o autorze

Artykuły

Przyszła reżyser dźwięku. Póki co zafascynowana możliwościami technologii, zwłaszcza w obszarze muzyki, który jest jej szczególnie bliski. Zawsze drąży temat i nie zadowala się banalnymi odpowiedziami.
Karolina Dobrowolska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *