Kostki i pufy reklamowe – czy to skuteczne akcesoria w marketingu?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

W dzisiejszych czasach, chcąc wypłynąć ze swoją firmą na szerokie wody, trzeba się bardzo mocno wysilić. To właśnie kreatywność może obecnie wyróżnić przedsiębiorstwo na tle konkurencji, a konwencjonalne metody promocji powinny być wyłącznie tego uzupełnieniem. Wielu właścicieli marek decyduje się więc na inwestycję w gadżety firmowe. To rzecz znacznie lepiej odbierana aniżeli wręczanie uczestnikom eventów papierowych ulotek, które prędzej czy później wylądują w koszu.

Bardzo często na wydarzeniach związanych z branżą i biznesem, korzysta się z kostek i puf reklamowych, dostępnych w strefach relaksu. Czy to dobre rozwiązanie? Dlaczego to właśnie na siedziskach warto umieszczać sygnaturę swojej marki? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć poniżej.

Siedziska reklamowe – gdzie się sprawdzą?

Niemal każda osoba od czasu do czasu potrzebuje odpoczynku. Nie ma znaczenia, czy znajduje się ona w domu, czy też poza nim. Zapotrzebowanie na siedziska w miejscach publicznych jest niezwykle spore, a ich forma powinna być zależna wyłącznie od miejsca występowania. Różnorodne kształty, kolory i rodzaje tego asortymentu mogą znacznie ubarwić przestrzeń, a dzięki ich funkcjonalności nie są jedynie zbędnym elementem wystawy.

Na różnego rodzaju eventach jak chociażby targi czy wydarzenia firmowe, można napotkać na popularne już kostki i pufy reklamowe. Ich występowanie jest o tyle dobre, że stanowią nie tylko niezwykle atrakcyjny wizualnie element dekoracji, ale i praktyczne, nieformalne siedzisko. Ich obecność jest zauważalna również w barach plenerowych. Tam kostki z logo różnych marek mogą występować w kilku rozmiarach – mniejsze posłużą jako siedziska, a większe będą pełniły rolę stolików.

Czy warto zainwestować w kostkę reklamową?

Różnorodne kostki reklamowe z pewnością będą w stanie ubarwić przestrzeń, w której się znajdą. Wbrew pozorom, są one opłacalnymi gadżetami w marketingu. Osoby spragnione odpoczynku zawsze szukają wygodnego siedziska w pobliżu. Znajdując taką pufę, logo marki jest pierwszym elementem rzucającym się w oczy. Z czystej ciekawości wchodzi się więc do sieci i wyszukuje informacji o firmie.

Uczestnicy przeróżnych spotkań branżowych bardzo cenią sobie obecność gadżetów, a niekoniecznie są zwolennikami nudnych już ulotek. Funkcjonalność przedmiotów reklamowych ma kluczowe znaczenie u odbiorców, którzy bardzo często oceniają firmę właśnie po skuteczności metod ich promocji.

Jakie kostki reklamowe są dostępne na rynku?

Rynek obfituje w przeróżne formy siedzisk reklamowych. Kostki natomiast mogą dzielić się na te posiadające schowki, jak i te w pełni zabudowane. Pufy z miejscem na rzeczy są podwójnie użyteczne, gdyż oprócz możliwości siedzenia, da się w nich cokolwiek przechować. Warto więc dokładnie zapoznać się z ofertą wszystkich akcesoriów reklamowych po to, by na ważniejszych eventach znacząco wyróżnić się na tle konkurencji. Da to niebotyczną przewagę w kontekście późniejszego funkcjonowania firmy i z pewnością przyciągnie masę nowych klientów.

Grafika: materiał partnera

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*