Microsoft Arc Touch – designerska mysz, która dopasowuje się do Twojej dłoni

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Elastyczna, poręczna i stylowa. Taka właśnie jest Microsoft Arc Touch Mouse. Zachwyci każdego gadżeciarza i miłośnika technologii.

Gadżeciarski smaczek od Microsoft. Mysz Arc Touch z funkcją dopasowania do dłoni użytkownika

Microsoft wypuścił na rynek nietuzinkowy gadżet – nowoczesną mysz komputerową. Urządzenie łączy się bezprzewodowo z komputerem przy pomocy technologii bluetrack. Zasięg myszy to aż 10 metrów, z kolei jej czułość wynosi 1000 dpi. Dwa przyciski oraz rolka do przewijania do raczej standardowe wyposażenie myszki. To, co wyróżnia Arc Touch Mouse, to możliwość jej wyginania.

W stanie spoczynku mysz jest spłaszczona. Wyglądem przypomina cienki telefon komórkowy. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort podróżowania z elektroniką. Chcąc zainicjować działanie Arc Touch Mouse, wystarczy wygiąć ją w łuk i jednym kliknięciem rozpocząć pracę.

Dodatkowym atutem urządzenie jest możliwość posługiwania się myszą na chropowatych powierzchniach. Drewniany blat lub dywan nie stanowią dla niej problemu. Za tę wszechstronność odpowiada technologia BlueTrack. Niestety nie ma ona zastosowania na szklanych i lustrzanych powierzchniach.

Zdj. główne: Rebekah Yip/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*