9 mocnych powodów, dlaczego warto wybrać szkolenie zarządzania projektami

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Chcesz nauczyć się trudnej sztuki panowania nad projektami, ale nie wiesz, jak zacząć? Brakuje Ci czasu lub motywacji? Szkolenie Podstawy Zarządzania Projektami to coś dla Ciebie.

Czy każdy może skutecznie zarządzać projektami?

Odpowiedź na powyższe pytanie brzmi: Tak. Teoretycznie. O ile ma odpowiednie kwalifikacje oraz – co chyba najistotniejsze – w ogóle chce to robić.

Skutecznego zarządzania projektami nie można nauczyć się ot tak, z marszu. To umiejętność wymagająca świetnej organizacji pracy, ogromnej wiedzy oraz co najmniej dobrej znajomości zaawansowanych narzędzi czy metodyk projektowych. Tylko dzięki nim można pracować tak, by przy możliwie minimalnym nakładzie czasu, kosztów oraz materiałów stworzyć wysokiej jakości produkt.

Zatem – jeśli chcesz skutecznie zarządzać projektami (lub już się tego uczysz), to bardzo dobrym wyborem na początek będzie wzięcie udziału w szkoleniu z Podstaw Zarządzania Projektami. Dlaczego? Oto…

9 powodów, dlaczego warto postawić na Szkolenie z Podstaw Zarządzania Projektami

Wypunktujmy je sobie dla lepszej przejrzystości:

  1. Oszczędzisz mnóstwo czasu, który pochłonęłaby samodzielna nauka, poszukiwania odpowiednich rozwiązań, porządkowanie wiedzy czy naprawa usterek.
  2. Unikniesz wielu błędów (jak wyżej)
  3. Zyskasz dostęp do sprawdzonej i uporządkowanej wiedzy – technik, metodyk czy narzędzi, które ktoś już za Ciebie przetestował i ocenił ich skuteczność.
  4. Już na wstępie dowiesz się, jak skutecznie minimalizować ryzyko projektowe.
  5. Poznasz wypróbowane, efektywne sposoby zarządzania zespołem projektowym.
  6. Nauczysz się jak produktywnie zarządzać czasem, swoim i/lub swojego zespołu.
  7. Otrzymasz potwierdzenie udziału w szkoleniu, dzięki czemu podniesiesz Twoją wartość na rynku pracy.
  8. Dostosujesz pozyskaną wiedzę i umiejętności do profilu swojej branży oraz sprawdzisz je w praktyce jeszcze w trakcie szkolenia.
  9. Nauczysz się planować projekt – od fazy inicjowania do etapu finalizacji prac.

Uporządkowaną wiedzę i podstawowe umiejętności zdobędziesz w zaledwie dwa dni. Samodzielna nauka zajęłaby Ci prawdopodobnie kilka tygodni.

Szkolenie Podstawy Zarządzania Projektami – dla kogo?

Kurs dedykowany jest managerom, kierownikom oraz uczestnikom zespołów projektowych. Skorzystają na nim zarówno osoby doświadczone, jak i te, które dopiero wkraczają na rynek pracy. Warsztaty odbywają się w języku polskim, stacjonarnie lub online. Szkolenie Podstawy Zarządzania Projektami to atrakcyjna opcja zarówno dla osób indywidualnych, jak i właścicieli firm, którzy chcieliby podnieść kompetencje swoich pracowników.

A może zależy Ci na długotrwałym rozwoju i oszczędności? Ze Szkolenia Podstawy Zarządzania Projektami skorzystasz także w ramach 6-miesięcznej subskrypcji Inprogress Plus (z możliwością przedłużania o kolejne miesiące). Dzięki niej zagwarantujesz sobie (i/lub Twoim pracownikom) dostęp do nielimitowanych szkoleń ze wsparciem ekspertów oraz możliwością wyznaczenia indywidualnej ścieżki rozwoju zawodowego.

Szczegóły związane z ofertą znajdziesz na stronie organizatora Inprogress.

Zdjęcia: materiał Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*