Wróć do formy z aplikacją LocalPlay

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dbanie o kondycję i dobrą sylwetkę z powodu pandemii stało się jeszcze trudniejsze niż dotychczas.

Zamknięcie obiektów sportowych i liczne lockdowny przyczyniły się do znacznego obniżenia sprawności Polaków. Twórcy startupu LocalPlay postanowili wziąć sprawy w swoje ręce, tworząc aplikację mobilizującą do powrotu na sportowe tory.

Umawiaj się na wspólne rozgrywki i treningi oraz buduj swój sportowy profil z aplikacją polskiego startupu LocalPlay

Aplikacja powstała z pomysłu dwóch braci z Limanowej, których oprócz więzów krwi połączyła także pasja do programowania i piłki nożnej. Platforma LocalPlay ma za zadanie ułatwiać użytkownikom organizację wydarzeń, wynajem obiektów czy poszukiwanie towarzyszy do wspólnych rozgrywek.

O tym, jak silna była w Polakach potrzeba powrotu do sportowej rywalizacji i regularnych treningów, świadczyć może chociażby fakt, że po zaledwie dwóch tygodniach od startu, w aplikacji zarejestrowało się ponad 100 000 użytkowników, którzy zorganizowali ponad tysiąc wydarzeń. Warto dodać, że docelowa grupa odbiorców jest bardzo szeroka – z platformy korzystają amatorzy, profesjonalni sportowcy, ale także rodzice szukający najlepszych rozwiązań w celu rozwijania sportowych umiejętności swoich dzieci.

Co konkretnie możemy zrobić z pomocą aplikacji? Przejrzeć wydarzenia sportowe w okolicy, budować swój indywidualny profil, dodawać ogłoszenia na temat wydarzeń lub brakujących graczy, wynajmować obiekty sportowe czy przeglądać oferty szkół i ośrodków.

Zdj. główne: Willian Justen de Vasconcellos/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*