Rejestrator Dahua – czemu warto go kupić?

Rejestrator Dahua – czemu warto go kupić?

Materiał Partnera

Inne
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Profesjonalny rejestrator Dahua to jedno z wielu urządzeń, wybieranych przez osoby planujące montaż monitoringu w domu lub firmie. W dzisiejszym tekście sprawdzimy, czemu warto kupić produkowany przez Dahua rejestrator! Omówimy jego funkcje i najważniejsze zalety. Zapraszamy!

Jakie możliwości oferuje rejestrator Dahua?

Obsługa technologi IP oraz analogowych i hybrydowych standardów transmisji, takich jak HD CVI, HD TVI, AH oraz CVBS, wsparcie dla PoE (ang. Power over Ethernet) czy kompatybilność z dużymi dyskami twardymi HDD to jedne z wielu zalet rejestratorów Dahua. Szerokie możliwości wysokiej klasy urządzeń do systemów monitoringu wizyjnego sprawiają, że sprzęt jest ceniony przez użytkowników domowych i komercyjnych oraz rekomendowany przez instalatorów!

Parametry produkowanego przez Dahua rejestratora monitoringu

Każdy produkowany przez Dahua rejestrator zapewnia rozbudowane funkcjonalności z zakresu bezpieczeństwa transmisji. Jakimi parametrami wyróżnia się opisywany przez nas sprzęt?

  • Już we wcześniejszym akapicie wspomnieliśmy o wsparciu dla technologii analogowych oraz IP. Dzięki temu rejestrator zapewnia możliwość pracy hybrydowej i modernizacji istniejącego systemu monitoringu.
  • Bardzo szeroki zakres temperatur pracy urządzeń Dahua w przedziale od -10°C do +55°C umożliwia sprawną eksploatację sprzętu w zróżnicowanych warunkach. Możesz korzystać z jego funkcji również w obiektach przemysłowych.
  • Warto wspomnieć, że rejestrator Dahua oferowany m.in. przez polski sklep EC System oferuje praktyczne wsparcie dla dysków twardych o pojemności ok. 10 TB.

Wartym wyróżnienia aspektem jest obecność ultraszybkiego portu SATA do transmisji danych. Szerokie możliwości komunikacji z zewnętrznymi urządzeniami oraz monitorami zapewniają porty VGA, HDMI oraz USB. Dzięki temu rejestratory Dahua sprawdzają się także w profesjonalnych zastosowaniach na terenie centrów monitorowania dużych obiektów komercyjnych i przemysłowych.

Zalety rejestratorów Dahua do monitoringu firmy lub domu

Użytkownicy oraz profesjonalni instalatorzy monitoringu firmy i domu doceniają zalety rejestratorów Dahua. Czym wyróżniają się produkty tej marki?

  • Urządzenia są wyposażone w szereg praktycznych funkcji, umożliwiających łatwe wykrycie oraz zidentyfikowanie osoby-intruza nawet już „po fakcie”. Zawdzięczamy to możliwości archiwizacji obrazu na pojemnym dysku twardym. Archiwum video może składać się z zapisów filmów nawet kilkanaście dni wstecz.

Produkty zapewniają niezawodny monitoring mienia przez całą dobę. Nie musisz zatrudniać stałej ochrony fizycznej, by uzyskać możliwość zabezpieczenia 24/7 pod swoją

  • nieobecność. Wystarczy Ci połączenie zaawansowanych funkcji: podglądu na żywo, archiwizacji oraz dodatkowych funkcjonalności.
  • Dzięki skutecznemu, całodobowemu monitoringowi wizyjnemu nie musisz zatrudniać ochrony fizycznej, co wpływa korzystnie na obniżenie kosztów utrzymania. Co więcej, instalacja dobre monitoringu – kamer i rejestratorów Dahua – pozwala na łatwe podniesienie wartości Twojej nieruchomości oraz jej prestiżu.

Warto wspomnieć, że w sklepach internetowych, takich jak polski sklep EC System możesz znaleźć bogaty wybór rejestratorów Dahua z najnowszych linii produktowych.

Sklep z rejestratorami marki Dahua w dobrej cenie

Przedstawiliśmy Ci najważniejsze informacje na temat oferowanych przez markę Dahua rejestratorów do monitoringu wizyjnego. Wiesz już, że dzięki nim możesz z łatwością zmodernizować istniejącą instalację i wykorzystać kamery analogowe, bez potrzeby kosztownej wymiany całego systemu na nowy. Produkty charakteryzują się doskonałą kulturą pracy i niezawodnym działaniem, dzięki wykorzystaniu stabilnego jądra systemu operacyjnego LINUX. Zastanawiasz się, jak znaleźć porządny sklep internetowy z rejestratorami marki Dahua w dobrej cenie? Nie trać czasu na rozważania, zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego EC System, poproś o indywidualne doradztwo zakupowe i kup profesjonalny rejestrator Dahua dla domu lub firmy!

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*