Android Auto i Yanosik połączą siły?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Yanosik to aplikacja dobrze znana kierowcom. Właściciele 4 kółek korzystają z niej nie tylko po to, by znaleźć odpowiednią trasę, ale również aby usprawnić podróż.

Aplikacja informuje dodatkowo m.in. o miejscach kontroli prędkości, cenach paliwa czy znajdujących się po drodze restauracjach. Coraz gęstszą sieć informacji zapewniają sami użytkownicy aplikacji, dodając własne sprawdzone miejsca na trasie czy informacje o kolizjach. Aktywność nagradzana jest punktami.

Yanosik w Android Auto?

Android Auto aplikacja to mobilne rozwiązanie dedykowane posiadaczom samochodów, łączące aplikacje ze smartfonów z ekranem w aucie. Umożliwia również obsługę rozmów głosowych. Android Auto dostępny jest dla wszystkich urządzeń z systemem od Android 6.0 wzwyż.

Twórcy Yanosika zapowiedzieli, że ich aplikacja także pojawi się wkrótce w ramach systemu Android Auto. Aktualnie trwają pierwsze testy, a dyrektor Netpis (operator Yanosika) zapewnia, że ich rezultaty są obiecujące. Na ostateczną datę pojawienia się apki w Android Auto musimy jednak jeszcze poczekać.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*