Internetowe Rewolucje z Google. Sprawdź propozycje kursów e-marketingu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dla wszystkich, którzy planują rozpocząć działalność gospodarczą lub szukają sposobu na rozwinięcie skrzydeł w internetowej przestrzeni, Google proponuje darmową platformę z kursami online.

Google Internet Revolution wspiera użytkowników w rozwijaniu cyfrowych kompetencji

W ostatnim czasie technologiczny gigant rozpoczął działania edukacyjne. Google ruszył z bezpłatnym projektem Internet Revolution. Jest on realizowany we współpracy ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców i ma na celu wspierać zarówno większe, jak i mniejsze biznesy, na drodze do osiągnięcia sukcesu w sieci.

Firma oferuje zainteresowanym użytkownikom szereg kursów z zakresie e-marketingu. Uczestnicy mogą przyswajać wiedzę we własnym tempie, zgodnie z zaplanowanym przez siebie harmonogramem, a po skończonym kursie otrzymają certyfikat, którym będą mogli pochwalić się np. na LinkedInie. Google oprócz materiałów edukacyjnych zapewnia wsparcie doradców w każdym z proponowanych tematów, z których najpopularniejsze dotyczą tego, jak zwiększyć widoczność swojej firmy w internecie, jak dotrzeć do klientów lokalnych, oraz jak analizować strategie biznesowe, aby zwiększyć swoją efektywność.

Czy na wstępie należy spełnić jakieś wymagania? Nie, wystarczy otwarta głowa i chęć nauki, a – jak zapewnia Google – skuteczność działań w sieci znacząco wzrośnie.

Zdj. główne: Firmbee.com/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*