Słuchawki od LG i etui z… funkcją odkażania

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Para bezprzewodowych słuchawek z serii Tone Free od LG oferuje funkcje znane ze starszych modeli, ale wzbogacone o kilka nowości.

Model HBS-FN7 zapewnia niezwykłą jakość dźwięku dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii Meridian, systemu Aktywnej Redukcji Szumu (ANC) oraz funkcji izolacji od hałasu z otoczenia.

Nowoczesne i higieniczne

Słuchawki oferują znaną z poprzedniego modelu funkcję pasywnej redukcji szumu. Oprócz tego zupełnie nowy system ANC, który opiera swoje działania na trzech mikrofonach umieszczonych w każdej ze słuchawek. Mikrofony monitorują fale dźwiękowe i neutralizują niepożądane szumy. Słuchawki douszne bywają niewygodne, jednak w przypadku modelu HN7 zastosowano nakładki żelowe z konstrukcją Vortex Ribs, które mają zapewnić lepsze dopasowanie. Dodatkowo redukują do minimum szumy zewnętrzne.

Najwyższą jakość dźwięku gwarantuje technologia Meridian Audio, która oferuje cztery konfiguracje dźwięku: Natural, Immersive, Bass Boost i Treble Boost. Konstrukcja słuchawek i zastosowane w niej rozwiązania pozwalają na lepszy rozkład średnich i wysokich tonów oraz pełniejszy i bogatszy bas.

Etui ładujące UVnano zostało wyposażone w oświetlenie LED, które pozwala kontrolować stan baterii. Co więcej, etui wykorzystuje światło ultrafioletowe do usuwania bakterii na słuchawkach i w wewnętrznych siatkach wkładek. Słuchanie muzyki jeszcze nigdy nie było tak przyjemne i higieniczne!

Zdj. główne: Aaina Sharma/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*