Nozbe Teams, czyli aplikacja do zdalnego zarządzania

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak udowadnia Nozbe, praca zdalna może być efektywna, ba, nawet znacznie bardziej niż tradycyjny model pracy. Zaświadcza o tym całym zespół Nozbe, który od 13 lat nie posiada fizycznej siedziby, oraz ponad 300 000 zadowolonych użytkowników korzystających z aplikacji na całym świecie.

Nozbe to aplikacja, której zadaniem jest usprawnienie komunikacji między członkami zespołu oraz ułatwienie realizacji i podziału zadań.

To, co w aplikacji jest najlepsze, to fakt że wszystko znajdziemy w jednym miejscu – mamy pełną synchronizację ze wszystkimi najważniejszymi systemami, takimi jak np. EverNote, Google Drive czy Google Calendar.

Karteczki samoprzylepne
(fot. Kelly Sikkema, źródło: unsplash.com)

Aplikacja pozwala na zarządzanie projektami w trybie pracy zdalnej, posiada m.in. takie funkcje, jak ustalanie priorytetów, wyznaczanie zadań, dodawanie komentarzy do projektów oraz czat, dzięki czemu członkowie zespołu mogą komunikować się ze sobą w czasie rzeczywistym.

Nozbe jest nie tylko fantastycznym narzędziem pomagającym w organizacji zespołom – znajdą w niej coś dla siebie również osoby, które pracują samodzielnie i chcą zwiększyć efektywność swojej pracy. Wystarczy wybrać opcję Nozbe Personal.

Jeśli szukacie prostego, intuicyjnego narzędzia, które połączy Wasz zespół, to warto wypróbować Nozbe. Koszt subskrypcji jest zależny od ilości członków danego teamu, przykładowo dla 10 osób cena wynosi 210 zł miesięcznie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*